Ogłoszenie

1.TS3: tsx23.net-speak.pl:6420 2.SERWER: .pl Serwer Łysego z Brazzers ddc.pun.pl PW lol

#1 2013-07-16 20:03:39

Hades

Aj Em Murarz

Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 41
Punktów :   

Wkurwiający Pan Damek ...

Wkurwia mnie o ponieważ : Ma ataki kurwicy , pierdoli glupoty, wie lepiej i  wgl wkurwia !



ps.Kup sobie Nerwosol ; )

Dzięki jest mi lepiej ! ; ) <5>

Offline

 

#2 2013-07-16 20:09:43

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

Hahaha, bo to jest zjeb, pierdolnięty człowiek. Ten z takich, co to od urodzin coś z nimi nie tak... Dobrze napisałeś...pierdoli głupoty! On dużo mówi, nawet jak myśli odrobinę inaczej to mówi dużo głupot. Ataki też ma...i to nie tylko te padaczkowe xDDDDDDDD. Łatwo się denerwuje, mega łatwo. Uwierz znam go... pojeb.

Co do nerwosolu, kiedyś brałem tabletki z melisą, takie małe zielone, ale nie pomagały to przestałem

Offline

 

#3 2013-07-18 13:47:55

 Domingo

Technik Żywienia

42781878
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2013-06-21
Posty: 146
Punktów :   
WWW

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

Murarz dobrze gada, trzeba też dodać że ciągle chce grać taktykę na "trzech" chociaż ona nie działa ;D


Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.

Offline

 

#4 2013-07-18 14:25:42

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

taktyka działa...tylko jako jedyny potrafię ją grać -,- poza tym z tymi cziterami nic nie dziala sprawnie -,-

Offline

 

#5 2013-07-18 16:32:12

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

no, podziel sie ta taktyka jak jestes taki pro...

Offline

 

#6 2013-07-18 17:29:57

8270

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

Do czego to doszło, że musiałem się tutaj zarejestrować, żeby wam wytłumaczyć kilka rzeczy, których dziwnym trafem nie pojmujecie, bo jesteście zbyt ograniczeni. Zacznijmy może od samego początku:

Damek napisał:

taktyka działa...tylko jako jedyny potrafię ją grać -,- poza tym z tymi cziterami nic nie dziala sprawnie -,-

Sorry, jakoś nie widziałem żebyście mieli na którejkolwiek mapie przygotowaną taktykę poza "nie wychodź z respa" lub "wyjdź 2 m przed resp". Jeżeli waszym zdaniem to jest "taktyka", to chyba zbyt wiele czasu spędziliście na TDMie.
Najbardziej rozśmieszyły mnie wasze komentarze na ostatnim meczu dotyczące "speedhacka". Nie wiem czego miałem się powas spodziewać (szczególnie po tobie Damek, skoro ponoć grałeś na 3.5 więc myślałem, że podstawy tej gry ogarniasz), skoro nawet nie wiecie, że z sf wychodzi się szybciej niż z terr i to właśnie po tej stronie jesteście w stanie szybciej zająć kluczowe punkty na mapie, robiąc szybki rush, a nie siedząc w bazie 24/7. 

Wasze insynuacje, że ktoś od nas ma haxy, są jawnym pomówieniem. Nie wiem ile już razy NeBu wam proponował, że może załączyć streama i wam pokazać na żywo jak gramy, ale po co - lepiej pierdolić, że się przegrało przez cheaty, niż zobaczyć własne demko i przestudiować co się samemu zjebało w danej rundzie.

Podsumowując, jeżeli macie dowody, to wstawiajcie - z chęcią zobaczę, po czym wnioskujecie, że ktoś od nas jest odpalony. Jeżeli jednak nic nie macie, to mam dla was radę. Pograjcie trochę więcej teamowo z kimś lepszym od was skillowo (może elite, albo inny klan, my także jesteśmy do waszych usług), zamiast napierdalać 24/7 TDMa.

eXim napisał:

z HHH, moim zdaniem nie ma po co grać ...
Co fajnego jest w oszukiwaniu ? A tego niestety robi sie coraz więcej ;_;

Za czasów fod., sB, 4u, dH z takim podejściem zostałaby tobie tylko gra na monsterach, bo każdy z tych klanów byłby dla ciebie "podejrzany". Dziwi mnie jednak, że o "oszukiwaniu" mówi osoba, która do niedawna grała w zespole z połową zZs, które na ESLach jakoś nie stroniło od NN.

Pozdrawiam

Offline

 

#7 2013-07-18 17:36:52

unnamed

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

http://i.imgur.com/RD5rcFv.jpg

Zapomniałeś o czymś :DDDDD

Offline

 

#8 2013-07-18 18:21:47

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

NeBu sam wrzuca screeny jakies cziterskie, co prawda przerobione, ale mimo wszystko nie dają one pozytywnego efektu, tylko jeszcze bardziej komplikują sprawę...

zaczynając od tego, że nie umiemy grac droughta, nie widzimy tam taktyki itp, to mimo wszystko wiemy, ze z sf wychodzi sie szybciej. to ze wyjdziemy nie oznacza jeszcze wygranej rundy. problemem jest tez rozna celnosc (wyjatkowo slabo w was trafiam oO). Niedlugo bdmy mieli serwer, ruszymy z treningami i jakos zaczniemy cos moze kombinowac, bo na razie to nie mamy z wami szans.

co do czitow jeszcze, trudno jest wierzyc, ze czysto gra osoba, ktora znana jest z czitow o jakich sie filozofom nie snilo...

Offline

 

#9 2013-07-18 19:45:21

unnamed

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

Damek napisał:

NeBu sam wrzuca screeny jakies cziterskie, co prawda przerobione, ale mimo wszystko nie dają one pozytywnego efektu, tylko jeszcze bardziej komplikują sprawę...

zaczynając od tego, że nie umiemy grac droughta, nie widzimy tam taktyki itp, to mimo wszystko wiemy, ze z sf wychodzi sie szybciej. to ze wyjdziemy nie oznacza jeszcze wygranej rundy. problemem jest tez rozna celnosc (wyjatkowo slabo w was trafiam oO). Niedlugo bdmy mieli serwer, ruszymy z treningami i jakos zaczniemy cos moze kombinowac, bo na razie to nie mamy z wami szans.

co do czitow jeszcze, trudno jest wierzyc, ze czysto gra osoba, ktora znana jest z czitow o jakich sie filozofom nie snilo...

Wiesz, jakoś na 3.5 jak grałem z tobą w teamie to jakoś mowiłeś co innego, chociaz nie bede nic cytował. Gdyby nie to, że na Monastery też kampiliście (w meczu, w którym dostaliście do 7) to raczej tyle wystarczy, wiecej dopisywac nic nie musze.

eXim napisał:

NeBu-cziter za czasów sXp na ACE z lepszymi szmata jakich mało przykładem jego super porażki jest gra z graczem o stażu 8 letnim-Deją-liderem sXp,na rw 10:2 dla deji 8:4 dla deji jeśli ktoś nie wierzy niech napisze,wrócę i napisze do Deji i screeny będą od razu
Druga rzecz nie byłem w zZs (jeśli chodziło tu o mnie)
Damek ma racje gra z cziterskim klanem, niestety ja z takimi nie gram bo to żadna gra ... ;_;
8270 nie wiem kim jesteś, ale dosyć dużo graczy wie, że ta szmata ma coś.
Mam nagrywać cały czas jak gram w Aota ?
Następnym przykładem jest to, że gdy miałem mój klan nGP,niestety nie miał kto mi wgrać ACE ;_; (a sam jeszcze wtedy nawet FTP się obsługiwać nie umiałem ;D)speedhack 2 sek w terro on już w tunelu przy panelu w terro.Realne ? moim zdaniem nie ... na początku mówiłeś,że to jakiś program do nagrywania tak przyśpiesza a potem kończymy grę i mówisz mi:"to był speedhack" może nie tak dokładnie, ale mniej więcej. A wiem, że nie masz tylko tego, jak grałeś jeszcze w sXp już myślałeś o radarach.
Sorry, że się rozpisałem ;D
Damek radzę wam z nimi nie grać
PS.Nebu słaba przeróbka speedhack'a ... widziałem na yt lepszą. (kiedyś też chciałem zobaczyć czy sp od metina działa i jakimś cudem działał ).

ORLY? Ogółem to przy tym, że przegrałem z Deją to śmiechłem dosyć mocno, bo jakoś nie pamiętam, żebym z nim grał 1v1, a tym bardziej przegrał, ale OKEJ, czekam na shoty, może sam sie posmieje, moze bedzie lepszy photoshop od tego z linku z SH. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Co do SpeedHacka - zwykły MovieUnreal z googli, który pozwala przewijać demo z różną szybkoscią (pogogluj, włacz z nim aota i wejdz na serwer) oraz poklikaj sobie przyciski f3-f9 (jezeli tam będa juz zrobione bindy na przyspieszanie dema), które tez powinny działać w grze.

Offline

 

#10 2013-07-18 20:00:41

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

wg, wiem, że graliśmy w klanie, RAZEM grywaliśmy mecze itp, ale wtedy po pierwsze nie wiedziałem, że jesteś cziterem, a po drugie nie grałeś też jakoś nadzwyczajnie lepiej ode mnie z tego co pamiętam. obecna Twoja gra jest magiczna, może dlatego trudno w nią uwierzyć.

Offline

 

#11 2013-07-18 20:04:20

unnamed

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-02
Posty: 44
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

Damek napisał:

wg, wiem, że graliśmy w klanie, RAZEM grywaliśmy mecze itp, ale wtedy po pierwsze nie wiedziałem, że jesteś cziterem, a po drugie nie grałeś też jakoś nadzwyczajnie lepiej ode mnie z tego co pamiętam. obecna Twoja gra jest magiczna, może dlatego trudno w nią uwierzyć.

nie żeby coś, ale 3.5 to gówno, na którym recoil jest mega chujowy + miałem ESE. zreszta, nie pamietam abys jakos tam skillował.

dobra, ide stad :<

zebym zapomnial - nie wiem czemu płaczesz na to, ze przegrywasz FW:oo

Ostatnio edytowany przez unnamed (2013-07-18 20:07:12)

Offline

 

#12 2013-07-18 21:49:36

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

nie placze, po prostu wyniki do 0 sa dla mnie ogromną porażką...bo sam moglbym ugrac chociaz ze 3 rundy to moja osobista porażka...

jeszcze zagramy pewnie nie raz

Offline

 

#13 2013-07-18 22:43:43

DeLLiK

Klanowicz

Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 85
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

Damek ... I hejtju ... Pisze tutaj bo mam pisac w inych tematach ...
No to masz ;P

Offline

 

#14 2013-07-18 22:59:38

 Damek

Technik Analityk

1777820
Skąd: Puławy
Zarejestrowany: 2013-06-22
Posty: 492
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

dzieki pisz w bardziej wazntch tematach i z sensem te posty ;d

Offline

 

#15 2013-07-18 23:52:58

8270

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-18
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wkurwiający Pan Damek ...

eXim napisał:

NeBu-cziter za czasów sXp na ACE z lepszymi szmata jakich mało przykładem jego super porażki jest gra z graczem o stażu 8 letnim-Deją-liderem sXp,na rw 10:2 dla deji 8:4 dla deji jeśli ktoś nie wierzy niech napisze,wrócę i napisze do Deji i screeny będą od razu

Z tego co pamiętam, to gdyby nie NeBu i kilka innych osób, to sXp nie zagrałoby ani jednego ESLa, bo zbieranina z TDMa nie wiedziała nawet, że istnieje scena. Dalej jednak nie widzę związku pomiędzy przegraniem 1on1, a haxowaniem, może mnie oświecisz?

eXim napisał:

Druga rzecz nie byłem w zZs (jeśli chodziło tu o mnie)

Czytaj ze zrozumieniem, chodziło mi o ex-R, w którym byłeś, a które to przyjęło kilku graczy zZs.

eXim napisał:

Damek ma racje gra z cziterskim klanem, niestety ja z takimi nie gram bo to żadna gra ... ;_;

Grać nie musicie. Nie zmienia to faktu, że dowodów nie macie, ale wyrok już wydaliście - bo ktoś gra od was lepiej, gdzie tutaj logika?

eXim napisał:

8270 nie wiem kim jesteś, ale dosyć dużo graczy wie, że ta szmata ma coś.

Którzy gracze? Ci co ani razu nie grali meczu do laddera ESL i całą "karierę" spędzili na best trooper only? To faktycznie rzetelni informatorzy, potrafiący ocenić skilla drugiego gracza.

Damek napisał:

wg, wiem, że graliśmy w klanie, RAZEM grywaliśmy mecze itp, ale wtedy po pierwsze nie wiedziałem, że jesteś cziterem, a po drugie nie grałeś też jakoś nadzwyczajnie lepiej ode mnie z tego co pamiętam. obecna Twoja gra jest magiczna, może dlatego trudno w nią uwierzyć.

Powtarzam się, ale poproszę dowody na to, że NeBu faktycznie gra na wspomagaczach. Prawda jest taka, że ta gra stoi w miejscu od bardzo dawna bo nie ma takiej rywalizacji jak np. za czasów ESL. Gracz, który kiedyś dobrze strzelał i wraca po 2 letniej przerwie może teraz na luzie rozjebać typa, który gra regularnie na TDMie (którego poziom jest gorszy, niż niegdyś na polishCTF).

Damek napisał:

bo sam moglbym ugrac chociaz ze 3 rundy to moja osobista porażka...

To zadaj sobie teraz pytanie, dlaczego tych run nie ugrałeś skoro "mogłeś"? Popełniliście dużo błędów, a my to wykorzystaliśmy i tyle. To nie mecz o złote kalesony, żeby się spinać o to czy masz wynik do 0 czy do 1.

PS. Czekam dalej na wasze dowody, bo jak na razie to jest dużo pier..., a mało konkretów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.veni-vidi-vici.pun.pl www.akustukacze.pun.pl www.dragonballextra.pun.pl www.p-mt2.pun.pl www.poprostupascal.pun.pl